UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem

 

 

 

 

 

 

 

Kamil Dziliński - Dzielny

 

Oferta Pokazów artystycznych w wykonaniu Kamil Dzilińskiego

 

Kamil Dziliński – żongler, performer, półfinalista I edycji programu „Mam Talent”. Specjalizuje się w pokazach żonglerki kontaktowej, jednej z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Opiera się na zasadzie manipulacji kryształowymi rekwizytami w taki sposób, aby wydawało się, że łamią one prawa grawitacji. Jako jedyny w Polsce wykonuje pokazy z wykorzystaniem programowalnych, świecących rekwizytów żonglerskich.

 

"Dzielny skonstruował magiczny wizualny performance, którego fantazyjna forma przekształcała rządzące codziennością prawa fizyki w iluzję."

Didaskalia” gazeta teatralna

 

Ze swoimi występami gościł na wielu festiwalach oraz wydarzeniach zarówno w Polsce jak i zagranica. Do najważniejszych z nich należą:

  • European Juggling Convention ( 2007 – Ateny, 2008 – Karlsruhe, 2011 – Monachium),

  • OVB Allfinanz – Praga,

  • 11 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych FETA – Gdańsk,

  • L'Art de la cusine Martell – Ryn,

  • Circus Festival Ireland – Cork.

 

Jest jedynym żonglerem, który został półfinalistą I edycji programu Mam Talent, występował w reklamie wprowadzającej na Polski rynek platformę Telewizji Nowej Generacji "n", oraz filmie promującym stację Discovery Channel. Jego pokazy uświetniły eventy takich firm jak Canon, Sony Ericsson, Philip Morris, Play, Ernst & Young, Impact, oraz Skandia.

 

Kamil cały czas dynamicznie się rozwija, stawiając na niespotykane na polskim rynku połączenie programu żonglerski z elementami iluzji oraz multimediów.

 

 

Ofertę programu artystycznego Kamila tworzą następujące pokazy:

 

- SPEKTAKLE -

Obydwa programy to trwające 30 minut widowisko na które składają się wysokiej klasy pokazy żonglerki artystycznej, interakcje z publicznością, przeplatane humorystycznymi ciekawostkami związanymi z tą dziedziną sztuki. W trakcie występów, na scenie pojawiają się min. kryształowe kule, świecące rekwizyty żonglerskie, maczugi oraz diabolo.

 

 

 

 

Magia Grawitacji”

 

Magiczne widowisko w trakcie którego widzowie mają możliwość obejrzenia niespotykanych pokazów żonglerskich, zdających się łamać prawa grawitacji. W odróżnieniu od pokazów iluzjonistycznych, tutaj nie ma tajemnicy znajdującej się za rekwizytami, wybrani goście mogą przyjrzeć się im bliżej na scenie. Program ten zawiera najlepsze pokazy znajdujące się w ofercie Kamila, będące wynikiem 6 letniego doświadczenia zdobytego podczas pokazów na scenach polskich oraz zagranicznych min. w Cork, Atenach, Dreźnie, Pradze, Berlinie oraz większości większych polskich miast.

 

 

dr Acrylicstein”

 

Show obrazuje perypetie szalonego naukowca hobbysty, który w swoich eksperymentach próbuje odkryć nowe formy żonglerki. Niestety, nie wszystkie doświadczenia idą do końca po jego myśli. Niekonwencjonalne pomysły Acrylicsteina tworzą kabaretowy obraz zmagań z własnym sobą oraz nieugiętymi prawami grawitacji. Jakie tajemnice kryje laboratorium? Gdzie leży granica między szalonym geniuszem a bezdenną głupotą?

 

 

- ETIUDY -

Krótkie formy sceniczne, przeznaczone głównie na uroczyste otwarcia, wszelakiego rodzaju gale, eventy itp.

Żonglerka Kontaktowa”

 

Jedna z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Opiera się na zasadzie manipulacji obiektami bez wyrzucania ich w powietrze. Do pokazów wykorzystywane sa kryształowe kijki, obręcz oraz kule, które manipulowane w dłoniach, toczone po rękach, tułowiu oraz głowie, tworzą unikalne obrazy zaprzeczające prawom grawitacji. Pokazy mogą być wykonywane w różnych stylizacjach, np.:

  • Classic” - pokaz znany z castingu do programu Mam Talent, elegancki strój oraz odpowiednio dobrana muzyka, tworzą wspólnie widowisko, które idealnie wpasowuje się we wszelkiego rodzaju gale itp.

  • Crystal Fire” – znany z półfinału programu Mam Talent pokaz w oprawie ogniowej. Oprawę wizualną tworzą ogniste misy, wypełnione specjalistycznym żelem pirotechnicznym (bezpieczna niewybuchowa mieszanka, brak dymu oraz zapachu) – pokaz może być wykonywany wewnątrz pomieszczenia.

  • Dreams” - baśniowa odsłona, przepiękna muzyka oraz pozwala widzowi przenieść się na chwile w mistyczny świat

 

 

Lightshow”

Pokazy żonglerki z wykorzystaniem programowalnego sprzętu żonglerskiego, który dzięki wbudowanym diodom LED może świecić dowolnym kolorem. Daje to możliwość zaprogramowania rekwizytów w taki sposób, aby świecił, migał i zmieniał kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. Pokaz można dopasować do potrzeb klienta, stylistycznie oraz wizualnie, wykorzystując kolory reprezentujące firmę.

 

Żonglerka Klasyczna”

Dynamiczne pokazy z wykorzystaniem klasycznych rekwizytów żonglerskich. Wirujące w powietrzu maczugi, pochodzące z chin diabolo czy nieznane na polskim rynku eventowym kapelusze żonglerskie od lat zachwycają publiczność na całym świecie.

 

 

Warsztaty”

 

Warsztaty żonglerki artystycznej, to idealna forma aktywnej rekreacji ruchowej, dzięki której uczestnicy nauczą się podstaw żonglerki klasycznej oraz kontaktowej. Na zachodzie, żonglowanie jest często wykorzystywane we wszelkiego rodzaju zajęciach rozwoju kreatywności i zarządzania, jest doskonałą metaforą równoczesnej realizacji paru projektów. Podczas żonglowania każdy dodany rekwizyt wymaga reorganizacji całej sekwencji ruchów, tak samo jak wprowadzenie nowych obowiązków zmusza do dokonania zmian dotychczasowych planów działania.