AvangardE

Event na dużą skalę z efektem "WOW" dla pracowników firmy Amazon. Ponad 1000 osób bawiło się w wyjątkowej przestrzeni Areny Gliwice, którą na jeden dzień przekształciliśmy w prawdziwe Las Vegas z aleją palm i strefą licznych rozrywek. Wyprodukowaliśmy event pełen blasku, światła i ekscytującej atmosfery hazardowej jednocześnie dostarczając uczestnikom niezapomnianych wrażeń związanych z rozrywką i luksusem.

Stworzyliśmy niezwykła i dynamiczną strefę Casino, do której prowadziła aleja z czerwonego dywanu. Uczestnicy mogli poczuć się jak w prawdziwym kasynie. Zapewniliśmy profesjonalne stoły do black jacka, pokera, ruletki i kości oraz strefę gier. Scena tętniła życiem: liczne konkursy, licytacje, interakcje z publicznością. Uczestnicy mieli możliwość wygrania cennych nagród. Na imprezie pojawili się znani artyści sceny muzycznej: Mezo oraz Gromee, aby dodatkowo podkręcić atmosferę.

Wysokiej jakości catering zaserwował amerykańskie menu szeroki wybór przekąsek i dań, aby uczestnicy mogli cieszyć się smakami Las Vegas.

Dla Klientów event stanowił niepowtarzalną okazję do poczucia się jak gwiazdy miasta hazardu i przeżycia niezapomnianych chwil.

  • Klient Amazon
  • Nazwa eventu Las Vegas Party
  • Liczba uczestników 1000
  • Rodzaj eventu event karnawałowy
  • Lokalizacja Gliwice, Arena PreZero