AvangardE

Na początku września mieliśmy przyjemność organizować piknik firmowy dla Mann+ Hummel, w którym uczestniczyło 5 tysięcy pracowników z rodzinami.

Zakończenie lata Naturalnie z Mann Hummel to nasze hasło przewodnie imprezy, a naturalność można było znaleźć w wielu detalach towarzyszących imprezie. Miejscem wprost idealnym na organizację tego wydarzenia, był zaproponowany przez nas Zamek w Rydzynie. Na malowniczy teren parkowy Goście przemieszczali się wzdłuż dostojnych murów zamkowych, gdzie przygotowana była dla nich nowoczesna, elektroniczna recepcja. Dalej, zabytkowym mostem przez fosę, wychodziło się bezpośrednio na logotyp Klienta, który przygotowany w wersji XXL odbijał się w wodzie zamkowego stawu. W godzinach wieczornych natomiast, pięknie oświetlony, stanowił charakterystyczny element brandingu oraz doskonałe tło do fotografii.

Teren podzieliliśmy na dwie strefy, pierwszą - sceniczno-gastronomiczną, oraz drugą - z atrakcjami do zabawy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Naszym celem było, po pierwsze, zaskoczenie dzieci ilością jak i różnorodnością aktywności, zaczynając od "dmuchańców" o bajkowych wzorach, przez duże urządzenia Gigantów, karuzele, gigantyczne gry, stanowiska warsztatowe, malowanie buziek, tatuaże, warkoczyki, animacje indiańskie i lego, a kończąc na elektrycznym fryzjerze. Po drugie, nie mniej ważni byli dla nas dorośli, którzy mogli skorzystać z całej masy warsztatów, np. robienia wianków, świec, a nawet warsztatu garncarza... Wszystko dopracowane do najmniejszego detalu, włącznie z zapewnieniem materiałów z logiem imprezy.

Strefa gastronomiczna, dzięki ogromnemu profesjonalizmowi Zamku, przygotowana była ze smakiem w każdym tego słowa znaczeniu. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji kulinarnych w postaci przeróżnych dań serwowanych przez foodtrucky, w tym lody naturalne "sfury", frytki belgijskie, dania vege, czy kawa serwowana przez baristę z bikecafe.

Konwencja imprezy miała formę festiwalu, a więc na scenie nie zabrakło koncertów, w tym również niejednej gwiazdy. I tak uczestnicy ugoszczeni wyśmienitymi daniami, rozbawieni przez wielu animatorów w terenie, mogli wychillować się w rytmie doskonałej muzyki na wygodnych i klimatycznych meblach z palet, czy w hamakach umieszczonych w cieniu namiotów festiwalowych. Podkreślenie klimatu osiągnęliśmy również stosując oświetlenie żarówkowe zarówno we wszystkich namiotach, jak również wzdłuż terenu. W stawie odbijał się piękny widok tych klimatycznych stref, ale również tańczących w rytm muzyki fontann, które przyjechały specjalnie na tę okazję. Uwieńczeniem artystycznej części był pokaz, jak zwykle doskonałej grupy Art Color Balet, której show tancerzy w doskonałej stylizacji bodypainting z wykorzystaniem farb fluorescencyjnych, był dopełniony przez nowoczesną technikę multimediów. 

Głównym punktem programu był Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów oraz Oskara Cymsa. Zwieńczeniem imprezy była szalona zabawa z Dj-em Gregorym, która zakończyła 11-godzinny event dla Mann+ Hummel. 

  • Klient Mann+ Hummel
  • Nazwa eventu Zakończenie Lata z Mann+ Hummel
  • Liczba uczestników 5 000
  • Rodzaj eventu event plenerowy
  • Lokalizacja Zamek w Rydzynie